Patirtis

DELFI skiltis SociumasLT SociumasLT – unikali informacinė skiltis didžiausiame Lietuvos naujienų portale Delfi.lt. Joje jautrioms socialinėms grupėms teikiama informacija naujų verslų kūrimo, pažeidžiamų grupių žmonių integracijos į visuomenę, bedarbystės, savanorystės ir socialinės atsakomybės temomis. Artimas bendradarbiavimas su įvairiomis nevyriausybinėmis organizacijomis padėjo sukurti unikalų turinį, kuris per projekto įgyvendinimą į skiltį pritraukė daugiau nei pusę milijono unikalių lankytojų iš visos Lietuvos.
LSDP „Socialiniai partneriai“ rūpinosi Lietuvos socialdemokratų partijos 2012 metų rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą ryšiais su visuomene. Plati politinės komunikacijos kampanija nacionalinėje ir regioninėje žiniasklaidoje buvo paremta išsamia rinkėjų auditorijos analize ir tiksliniu media planavimu kaip ir paveiki lauko reklama. Siekta maksimalaus efektyvumo ir įtaigumo. Rinkimuose dalyvavusiems socialdemokratų kandidatams rengti bendravimo su žiniasklaida ir viešosios komunikacijos mokymai.

VĮ REGITRA

Ugdyti saugaus eismo sąmoningumą reikia nuo jaunų žmogaus dienų, todėl kartu su VĮ “Regitra” organizuotas saugaus eismo konkursas „Mano idėja – mūsų saugumui kelyje“. Jį lydėjo informaciniai straipsniai didžiųjų miestų spaudoje, interneto portaluose bei 5 vieši renginiai visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Moksleiviai iš visos Lietuvos konkursui teikė idėjas, kaip gerinti saugumą keliuose. Nugalėtojus jų mokykloje aplankė geriausi Lietuvos ralio lenktynininkai su savo sportine mašina diskutavo apie lenktynininkų ir eilinių eismo dalyvių saugumą.

LUKOIL Baltija

Bendrovė „LUKOIL BALTIJA“ į Lietuvos rinką įvesdama naują produktą – benziną su penkiolikos procentų bioetanolio kiekiu (98E15) – susidūrė su rimtu iššūkiu. Kuras buvo ne tik menkai žinomas vairuotojams, tačiau dažnai susilaukdavo kritikos ir nepagrįstų baimių, dėl jame esančio bioetanolio. Kompanija „LUKOIL BALTIJA“ patikėjo produkto viešinimo ir įvaizdžio gerinimo kampaniją VŠĮ „Socialiniai parneriai“, o šio bendradarbiavimo rezultatas – sugriauti nepagrįsti mitai apie benziną 98E15 bei išaugę šio produkto pardavimai Lietuvoje.

SAVANORIAUJAM.LT

Savanoriaujam.lt

Visoje Europoje minint savanoriškos veiklos metus „Socialiniai partneriai“ įgyvendino savo idėją – sukūrė specializuotą interneto portalą www.savanoriaujam.lt, kuriame sutelkta visa informacija apie savanorystę, savanorių organizacijas, jų darbus, galima perskaityti tikras savanorių istorijas, peržvelgti savanoriškos veiklos skelbimus. Iki tol informacija apie savanorystę ir savanorių organizacijas viešojoje erdvėje buvo išbarstyta ir fragmentiška.Įgyvendinant projektą taip pat buvo organizuoti nemokami mokymai komunikacijos, lėšų pritraukimo ir savanorių koordinavimo temomis nevyriausybinių organizacijų atstovams.

VRM-100x100

Europos Komisijos 2007 m. įsteigtas Išorės sienų fondas kasmet finansuoja daugiamilijoninius projektus sienų apsaugai stiprinti. „Socialiniai partneriai“ aktyviai dalyvavo Išorės sienų fondo 2009 metų programos įgyvendintų priemonių viešinime. Specialiai parengti reportažai transliuoti per nacionalinius ir regioninius televizijos ir radijo kanalus, pasienio užkardose, Pasieniečių ir Policijos mokyklose, kitose vietose organizuoti renginiai supažindino visuomenę su tuo, kaip ISF lėšomis stiprinama sienų apsauga. Užbaigus viešinimo darbus atlikta visuomenės apklausa parodė, kad jos informuotumas apie ISF projektus ženkliai išaugo.
adidas Siekiant pristatyti „adidas“ 2014 m. pavasario–vasaros kolekcijos šokiams skirtų drabužių liniją, žinomoms šalies moterys buvo pakviestos savo lankstumą ir jėgas išbandyti šokių treniruotėje drauge su krepšinio klubo „Žalgiris“ šokėjomis. Pastarosios yra ir „adidas“ prekės ženklo ambasadorės Lietuvoje. Į treniruotę susirinkusios moterys buvo papuoštos drabužiais iš naujos „adidas“ kolekcijos.
Renginys buvo plačiai nušviestas žurnalistų, o žiniasklaidoje pasirodžiusios žinutės iliustruotos spalvingomis nuotraukomis iš renginio.

BROLIAI PRANCIŠKONAI

Broliai pranciškonai

„Socialiniai partneriai“ jau ne pirmus metus bendradarbiauja su Mažesniųjų brolių ordinu – broliais pranciškonais. Remiame jų vykdomus projektus, padedame juos įgyvendinti ir stiprinti ryšius su visuomene.

Projektas „Jaunimo informavimas apie chemikalų naudojimo buityje poveikį aplinkai ir galimas alternatyvas“

03

Jau seniai yra įrodyta, kad įvairūs mūsų įpročiai formuojasi vaikystėje ir jaunystėje. Siekiant, kad šiandienos moksleiviai ateityje įvairius cheminius valiklius pakeistų natūraliais ir draugiškais gamtai, VšĮ „Socialiniai partneriai“ įgyvendina projektą „Jaunimo informavimas apie chemikalų naudojimo buityje poveikį aplinkai ir galimas alternatyvas“.Įgyvendinant projektą bus aplankyta 50 šalies mokyklų, kuriose 5-12 klasių moksleiviams pasakojama apie chemikalų žala ir pateikiama konkrečių pavyzdžių, kaip jie savo namus gali valyti natūraliomis priemonėmis, pavyzdžiui, actu, citrina, aliejumi, soda.Finansavimas projektui skirtas iš Europos regioninės plėtros fondo pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programos prioriteto priemonę „Visuomenės informavimo ir švietimo apie aplinką priemonių įgyvendinimas“.